۹ مطلب در شهریور ۱۳۹۶ ثبت شده است

وطن دوم قلبم است

  • © زهـــــرا خســـروی
  • ۶ نظر

میرویم دانشگاه به سلامتی کم کم :) 

دلمان دیوانه شده برای محوطه و جاده رویا و بام و خوابگاه و خلاصه دانشگاه دیگر :))

آرزوی سلامتی دارم برای همه و سفری امن ایضا :)

Evgeny grinko

  • © زهـــــرا خســـروی
  • ۲ نظر

خیلی گوش بدهید تا جایی که با جانتان یکی شود که میشود همان بار اول میشود ..بولت ژورنال!

هیچ وقت به سرتون زده دو تا رشته دانشگاهی رو باهم بخونید؟

کلا ریسک کردن تو خونمه! حتی اگر تو سه روز ۴امتحان داشته باشم و دوتاشون تو یه روز و یه ساعت باشه حتی اگه امتحان روز قبل برنامه نویسی۲باشه و امتحان فردا تجهیزات! 

دو رشته خوندن مصیبت نیست ،یادت میده برنامه بریزی برای زنده گیت ،کلا به نظرم از پس آدمایی عین خودم برمیاد که از شلوغی و کنسرت و سرو صدا فقط یه کنج میخوان بشینن بخونن و اینطوری خوش بگذرون!

از این طیف کارا بکنید ،دوتا رشته با هم بخونید، یه روز کامل درماه با دست چپ بنویسد(راست دست ها و بالعکس!)، ساعت و به دست راستتون ببندید(عادتم آینه به دست چپ میبندم)،بیشتر فیلم ببینید، بیشتر بیشتر کتاب بخونید و خیلی بیشتر موزیک های خوب گوش بدید.

یکی از کارایی که بعد از یه سال کلنجار رفتن و امتحان کردن فرم های مختلف به یه چیز نسبتا ثابت رسیدم ازش درست کردن دفتر برنامه ریزی شخصی یا بولت ژورنال ! برید دنبالش مخصوصا اگر بهم ریختگی دارید و احیانا تا چندروز آینده دیگه میرید تو دنیای واقعی و سرتون شلوغه :)

چون خوب کار میکنم با یکی از رفقا و باهم زد به سرمون که یه رشته دیگه رو موازی رشته اصلی شروع کنیم از بولت ژورنال استفاده میکنم ،به شدت عالی ،درجه یک و بدرد بخور!خاکستری

  • © زهـــــرا خســـروی
  • ۵ نظر

بعضی وقتها هم هست پایم را روی زمین محکم محکم محکم فشار میدهم از صدتا کوبیدن بدترست، دردش از کنده شدن پوست کنار ناخن هم بیشتر است،حالم آن موقع از تنگ ماهی قرمزی که تویش قالب یخ میندازن هم بدتر ست!!

تا حالا بهش فکر کردین؟ اینکه چقدر دووم میارین؟
بدونِ خیال پردازی چقدر دووم میارین؟